6 lis 2019

Rejestracja ROZPOCZĘTA! Zgłoś się na Wolontariusza

Rozpoczynamy rejestracje na wolontariusza podczas 28. finału WOŚP, który odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Będziemy grać na terenie gminy Frysztak i Wiśniowa dla dziecięcej medycyny ratunkowej.

Musisz pamiętać, że za zbieranie wolontariuszy odpowiedzialny jest Szef Sztabu i to on decyduje, z kim będzie pracował. Sztaby mają ograniczoną pulę wolontariuszy, co bardzo często oznacza, iż nie wszyscy chętni zostaną przyjęci.

Rejestracja na wolontariusza wzorem roku ubiegłego będzie on-line za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. 

Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia musisz zweryfikować się w Sztabie. Sztab poinformuje Cię drogą elektroniczną (mail!) w jaki sposób potwierdzisz swoje dane), które zostały wpisane do formularza. 

Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone. Podczas 28 finału WOŚP sztab Frysztak dysponuje 26 miejscami na wolontariusza 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes