25 lis 2019

Bilety na bal!

Od wtorku 26 listopada rozpoczynamy dystrybucję biletów na BAL na 100 PAR - który odbędzie się w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - grając dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

BAL na 100 Par odbędzie się 11 stycznia 2020 roku w restauracji "Pod Herbami. Koszt biletu to 145 złotych od osoby w tym 50 złotych przekażemy na rzecz WOŚP.

Bilety dostępne będą w dwóch miejsca - DOLINA WISŁOKA z siedzibą w GOSiR Frysztak ul. sportowa 30 - Dolina pracuje wtorek – niedziela od 10:00 do 18:00 oraz w recepcji restauracji POD HERBAMI w Pułankach codziennie w godzinach pracy restauracji. W czasie rejestracji mogą Państwo wybrać menu na kolacje serwowane - zobacz menu balu, kliknij tu!

W czasie balu przygotowaliśmy dla Państwa 16 okrągłych stołów przy których usiądziemy w 10 osobowych grupach przyjaciół, kolegów, znajomych aby bawić się całą noc przy okazji wspierając 28. finał WOŚP.

W czasie balu przeprowadzimy licytacje ciekawych, niepowtarzalnych, oryginalnych przedmiotów podarowanych na tą okazję. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

Już dziś serdecznie zapraszamy na BAL na 100 PAR. Oj! będzie się działo!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes