9 gru 2017

Mebel-System i Neodesign sponsorami 26. finału

Miło nam poinformować że do grona sponsorów 26. Finału WOŚP dołączyły dwie rodzime firmy. Po raz kolejny grają z frysztackim sztabem Mebel - System oraz Neodesign.


MEBEL-SYSTEM to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji mebli kuchennych na wymiar, szaf wnękowych, mebli biurowych i innych mebli na indywidualne życzenie klienta. Chcąc w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów zapewniamy również wyposażenie w nowoczesny sprzęt AGD wiodących producentów. W ramach współpracy oferujemy nieodpłatny projekt, dostawę oraz profesjonalny montaż. Przykłady naszych realizacji znajdą Państwo w zakładce Galeria do której serdecznie zapraszamy. CHCESZ POZNAĆ OFERTĘ FIRMY - KLIKNIJ TU!

NEODESIGN zajmuje się szeroko pojętą reklamą wizualną. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów od pomysłu poprzez projekty, aż po wykonanie wszelkich form reklamowych oraz artystycznych. Możecie Państwo liczyć na nasze doświadczenie jak i daleko idącą pomoc w budowaniu wizerunku Państwa firmy. CHCESZ POZNAĆ OFERTĘ FIRMY - KLIKNIJ TU!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes