27 lis 2017

BAL NA 100 PAR

Od 1 grudnia rozpoczynamy zapisy na "BAL NA 100 PAR" w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku
Podczas 26. Finał WOŚP grać będziemy „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Zapisy prowadzone będą w GOSIRze w godzinach pracy ośrodka. GOSiR jest współorganizatorem "BALu NA 100 PAR". Patronem honorowym 26. Finału WOŚP we Frysztaku został Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik.


"BAL NA 100 PAR" odbędzie się w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w sobotę 13 stycznia 2018 roku. Oficjalne rozpoczęcie o godzinie 18:00. Podczas 3. balu bawić się będzie 110 gości, dla których zagra zespół STEREO. Specjalnie dla Państwa organizatorzy przygotowali schemat sali z rozmieszczeniem stolików - schemat znajdą Państwo na stronie sztabu Frysztak - link, kliknij tu!
Pysznie to mało powiedziane... Cudeńka kulinarne od SOSW znów na balu.
Pyszny menu - ciepłe posiłki, przekąski, napoje, szwedzki stół - przygotują dla gości pracownicy Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku. SOSW po raz kolejny gra ze sztabem Frysztak za co organizatorzy serdecznie dziękują.
Tak wyglądała "sala bankietowa" na GOSiRze podczas ostatniego balu
Super muzyka, pyszne jedzenie to nie wszystko - sala sportowa GOSiR w ten dzień zmieni się w piękną, bajeczną sale bankietową z latawcami w tle - motywem przewodnim 26. finału WOŚP. Udekorowanie sali będzie możliwe dzięki Panu Janowi Wnękowi prezesowi firmy P.W. Wenta.
Gadżety od mieszkańców oraz warszawskiego sztabu zostaną zlicytowane podczas BALU.
W czasie balu przeprowadzona zostanie licytacja WOŚPowych gadżetów. Dochód z licytacji w całości zasili konto WOŚP aby pomóc noworodkom w wyrównaniu szans ich leczeniaZachęcamy Państwa do przekazania gadżetów na licytację. Informacja - link - kliknij tu!.
Każdy z uczestników po wpłaceniu wpisowego otrzyma pamiątkowy bilet
Koszt balu to 115 złotych od osoby z tego Sztab Frysztak przekaże na pewno 50 złotych na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Kwota może wzrosnąć po podliczeniu całkowitych kosztów balu.

Już dziś serdecznie zapraszamy na bal. Zapisy rozpoczynamy 1 grudnia. W imieniu Sztabu Frysztak - do zobaczenia na balu, oj będzie się działo! Jeśli nadal was nie przekonaliśmy to poniżej dodajemy jeszcze kilka filmów z muzyką w wykonaniu zespołu STEREO. 

Działaniom frysztackiego sztabu WOŚP patronuje medialnie Frysztak24.pl - portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes