15 sty 2017

25. finał okazał się rekordowy! Dziękujemy :)

Zakończyliśmy już swoją prace podczas 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jako nieliczni tegoroczny 25. finał rozpoczęliśmy tydzień wcześniej od "balu na 100 par 2.0" a dziś (niedziela 15 stycznia) 28 wolontariuszy od samego rana kwestowało w wyznaczonych punktach, kwestowało z sukcesami gdyż 25. finał okazał się rekordowy - najlepszy w historii sztabu Frysztak. Dla przypomnienia gramy z WOŚPem już po raz 8 z rzędu.

Do rzeczy :)
Podczas 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Sztab Frysztak zebrał 21 274,27 zł + obca waluta. Dziękujemy wszystkim, którzy nie przeszli obojętnie obok wolontariuszy frysztackiego sztabu wrzucając datki do puszki. Graliśmy dla oddziałów pediatrycznych i seniorów. Ta suma, rekordowa suma to Wasza zasługa.

Dziękujemy wszystkim za udział w 25. finale WOŚP.

P.S. Teraz musimy trochę odpocząć - odwieźć kasę do banu, ale już niedługo Aga nasza szefowa podzieli się swoimi odczuciami dotyczącymi 25. finału WOŚP. Nie zabraknie również podziękowań dla ludzi z ogromnymi serduchami, którzy przyczynili się do tego by po raz kolejny orkiestra zagrała we Frysztaku.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes