14 sty 2017

To już jutro - 25 finał WOŚP

Tak! To już jutro (niedziela 15 stycznia) odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całej Polsce. Frysztak z WOŚPem gra już po raz 8. Przez ten czas we frysztackich finałach udał się zebrać ponad 80 tysięcy złotych. Wszystko dzięki wam - za co dziękujemy, dziękujemy za waszą hojność.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku gra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

W niedzielę od rana w Gminie Frysztak i w niektórych miejscowościach Gminy Wiśniowa będzie kwestować na rzecz WOŚP 28 wolontariuszy. Spotkacie ich Państwo w najważniejszych punktach według sztabu Frysztak. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w zbiórce i dużego serca podczas wrzucania datków do puszek naszych wolontariuszy. Poniżej udostępniamy dla Państwa mapę z rozmieszczeniem naszych wolontariuszy w czasie 25. finału WOŚP.

Jeśli jeszcze nie jesteście Państwo zdecydowani do wzięcia udziału w akcji WOŚP - poniżej zamieszczamy kilka filmików dlaczego warto. Oglądnijcie i grajmy razem do końca świata i o jeden dzień dłużej.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes