10 lis 2016

Zaczynamy przygotowania do 25. finału WOŚP - zostań wolontariuszem

W całej Polsce, także we Frysztaku ruszyły przygotowania do 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ziemia Frysztacka Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju złożyło wniosek o rejestrację sztabu i w oczekiwaniu na formalną zgodę Fundacji rozpoczynamy rejestrację wolontariuszy, którzy będą kwestować na terenie gminy Frysztak w dzień Finału.

Tym razem Finał odbędzie się 15 stycznia 2017 roku, tradycyjnie w niedzielę, a pieniądze zebrane podczas kwesty zostaną przeznaczone dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Wszystkich chętnych do pracy tego dnia zapraszamy do rejestracji na stronie http://wosp.frysztak24.pl/. Prosimy o wypełnienie znajdującego się tam formularza i czekanie na kontakt z szefem Sztabu.

Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież do przyłączenia się do wielkiego dzieła WOŚP. Spędźmy tą niedzielę razem dla dobra najbardziej potrzebujących - maluszków i osób starszych - zagrajcie z nami!


Po oficjalnym zarejestrowaniu sztabu poinformujemy Państwa o dalszych planach związanych z 25. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku

Szef Sztabu
Agnieszka Buba

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes