11 sty 2016

24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami

24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Frysztacki sztab wspólnie z wolontariuszami i dobrymi aniołami w tym roku zebrał 16 466,18 złotych 5 euro, 0,25 dolara kanadyjskiego oraz 0,10 hrywny ukraińskiej.

Wystartowaliśmy w sobotę wieczorem. W 24. finale frysztacki sztab grał wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Frysztaku i Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku. Wspólnie zorganizowaliśmy "bal na 100 par". Przy wspaniałej muzyce na żywo w wykonaniu zespołu Ancora - wielkie dzięki! - bawiło się z nami ponad 120 osób. Zabawa była fantastyczna do białego rana :)

Przy balu pomagali nam również ludzie dobrej woli – dobre frysztackie anioły: Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku, Zakład Komunalnym we Frysztaku, Wójt Gminy Frysztak. Głównym sponsorem finału była firma Wenta. Wspaniałe grafiki dla naszego balu przygotowała firma NeoDesign.

Siedziba sztabu zlokalizowana była w Bibliotece we Frysztaku. Za pomoc dziękujemy Pani Joli Zarszyńskiej.

Wielkie Wielkie dzięki dla Wszystki pracowników GOSiRu, SOSW, ZK, GOKu za pomoc. Szczególne podziękowania dla Moniki Lewko - dobry anioł naszego Balu!Po wielkim balu, przyszedł czas na niedzielną kwestę. Mimo nie najlepszej pogody, która lubi płatać nam figle od samego rana na terenie Gminy Frysztak i nie tylko :) kwestowali wolontariusze na rzecz WOŚP. W tym roku najlepszymi wolontariuszami okazali się: Dominika Mikuszewska, która przez cały dzień kwesty zebrała 1884,90. Drugim wolontariuszem został Jakub Godek, który zebrał 1417,70. Trzecia była Małgorzata Wojnarowska, która zgromadziła 754,84 złote. Gosia, która gra z nami już kolejny raz był również najmłodszym wolontariuszem przy sztabie Frysztak w czasie 24. finału WOŚP.

Nie jest istotna wielkość zgromadzonych środków w puszkach, każdego z was. Ważne że razem byliśmy wstanie zgromadzić całkiem pokaźną kwotę - 16 466,18 złotych 5 euro, 0,25 dolara kanadyjskiego oraz 0,10 hrywny ukraińskiej.

Każdemu z was serdecznie dziękujemy za udział w finale i granie razem z nami. WIELKIE WIELKIE DZIĘKI!Po południu w Zespole Szkół w Gogołowie odbył się mini finał 24. finału WOŚP na terenie Gminy Frysztak. Pracownicy, uczniowie, strażacy, pracownicy i uczniowie przygotowali dzień na sportowo. Z akcją informacyjni - szkoleniową w tle! Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji tego pięknego święta.
Na koniec w imieniu sztabu chciałem podziękować wszystkim i każdemu z osobna za pomoc, pracę, działanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - pomaganie jest fajne :)

Do zobaczenia za rok!
Oj! Działo się działo :)

P.S. Jeśli o kim zapomniałem to serdecznie przepraszam i dziękuje za pomoc z całego serca! Gra nas zawsze tak dużo że ciężko wszystkich zapamiętać! 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes