9 sty 2013

Gadżety od WOŚP Warszawa

W tym tygodniu dostaliśmy super przesyłkę ze sztabu WOŚP - warszawa, dużo ciekawych gadżetów z XXI finału i nie tylko. Poniżej opis poszczególnych gadżetów.
Gadżetem o szczególnej wartości jest koszulka z wizerunkiem Alberta Einsteina wydrukowana została w ilości 1000 szt za zgoda Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie. Słowo GODNOŚĆ jest kluczem do zrozumienia tematu tego wyjątkowego 21. Finału. Należy ja prezentować dumnie i nosić na chwałę wszystkich dobrych i przyjaznych idei pomocy ludziom.

Ta koszulka pochodzi z „zaginionej palety” odnalezionej podczas przeprowadzki fundacji! Została z radością uaktualniona stosownym podpisem i datą 21. Finału. Nosi w sobie ducha letnich rock'n'rollowych poczynań na przystanku Woodstock i poprzednim Finale.

Piękny kubek ozdobiony tegoroczną grafiką Finału. Zapakowany w  gustowne, „ekologiczne” pudełko z Dobrymi Aniołami...ahh
Notatnik z kalendarzem na rok 2013. W środku kolorowa wkładka z akcjami i programami prowadzonymi przez Fundację (jest na co popatrzeć). Słowem – ładna, przydatna rzecz. Nie tylko dla zorganizowanych:)

Rzecz, którą chciałby mieć każdy – pendrive w kształcie serduszka fundacji, w dodatku czerwony i z numerem 21. finału! A do niego smycz! Czego chcieć więcej?

Klocki nie tylko dla najmłodszych. Ułożone w sześcian prezentują zdjęcia z akcji i programów Fundacji WOŚP

Wyjątkowa płyta DVD z koncertem jubileuszowym Woodstock 1969 – 2009.  Zrozumiałe, że do posiadania tego gadżetu zachęcać nie trzeba:)

Kalendarz ścienny z tegoroczną piękną grafiką 21. Finału.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes