11 sty 2012

Zobacz jak było ! - XX finał okiem kamery

Dziś publikujemy kilka filmów z tegorocznego XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku. To co się działo, a może większość tego co się działo we Frysztaku przez całą niedzielę 8 stycznia 2012, będą mogli Państwo zobaczyć na kilku filmikach z orkiestrową muzyką w tle. To jeszcze nie koniec filmów o finale - czekamy na reportaż od naszego patrona medialnego strzyzow.tv.

Na pierwszym filmie mogą państwo zobaczyć przygotowania do pierwszego ulicznego biegu "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ", oraz rozpoczęcie XX finału WOŚP. W tym miejscu chciałem podziękować wszystkim uczestnikom biegu ulicznego, a w szczególności naszej najstarszej uczestniczce pani Józefie Sokołowskiej, oraz najmłodszej na mecie - Zuzi Armacie.

Do biegu gotowi START ! Tak w kilku słowach można opisać kolejny film z XX finału.
Dzięki Włodzimierzowi Głodowi, właścicielowi firmy Bawigród u Głoda oraz Darkowi Głodowi cała trasa I biegu ulicznego została nagrana, a najlepsze fragmenty zostały wybrane do filmu. Przepraszamy za jakość nagrania, takowe przedsięwzięcie było robione we Frysztaku po raz pierwszy - następnym razem na pewno będzie lepiej :)


Czym później, tym było lepiej, a raczej goręcej. Scena zaczęła żyć pełną parą. Na XX finale wystąpiły dla nas: mieszkanki naszej gminy Luiza, Iza, Gabrysia, Ewelina oraz zespoły: Dzieciaki w trampkach, Digiridu, na zakończenie na scenie zagrał zespół szantowy MORŻE BYĆ - wszystkim artystom dziękujemy za występy na frysztackim rynku. W czasie finału pan Daniel Wanat - ratownik medyczny przeprowadzał badania poziomu cukru.

Oczywiście nie można zapomnieć o wielkim finale, jak co roku frysztacki sztab wspólnie z Panem Wójtem Gminy Frysztak zorganizował pokaz fajerwerków, emocji nie było końca.

Przy tej okazji SZTAB FRYSZTAK chciałby podziękować: bardzo bardzo gorąco paniom bibliotekarkom z GBP we Frysztaku - to dzięki zaangażowaniu pań bibliotekarek zagraliśmy w 2012 roku, GOKowi Frysztak - jak zawsze niezastąpionemu, OSP Cieszyna i OSP Frysztak do dyspozycji jak zawsze, GOSiRowi - za organizację sceny, bez nich finał, pewnie by się odbył, ale co byśmy widzieli :), Zakładowi Komunalnemu za pomoc, pracownikom Zespołu Szkół w Stępinie za pyszny żurek oraz SUPER HARCERZOM. Po raz kolejny Wójtowi Janowi Ziarnikowi, dzięki niemu mogliśmy po raz trzeci zagrać we Frysztaku, sponsorom XX finału: Auto-Expres , Alt-Bud , BAWIGRÓD U GŁODA - Włodzimierz Głód, Beta księgarnia, Latające lampiony, Mebel - System , Neo-design, Pizzeria Oliwka, Projekty budowlane – Józef Krok, Salmar, Scrollnet, Smarpol, Restauracja Floriańska - każdy z nich przyczynił się do tegorocznego finału WOŚP. Chcieliśmy również podziękować wszystkim tym, którzy podarowali gadżety na tegoroczny finał a w szczególności DPSowi z Glinika Dolnego oraz SOSW we Frysztaku za ogrom darów.

NA KOŃCU SZTAB FRYSZTAK CHCIAŁ PODZIĘKOWAĆ KAŻDEMU Z WAS ZA WSPÓLNĄ POMOC I WSPÓLNA ZABAWĘ PODCZAS XX FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY WE FRYSZTAKU. Do zobaczenia za rok !!!

Jeśli posiadają państwo jakieś ciekawe zdjęcia lub filmy z finału WOŚP we Frysztaku proszę przesyłać je na maila: wosp@frysztak24.pl - każda fotka się liczy do stworzenia wspólnej WOŚPowej galerii.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes