2 sty 2012

I frysztacki bieg uliczny "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ"

Każdy, kto stanie na starcie biegu „Policz się z cukrzycą”, stoi jednocześnie na podium wsparcia drugiego człowieka w chorobie. Życie z cukrzycą to codzienne dbanie o poziom insuliny w organizmie. Zbawienną pomocą są pompy insulinowe, jednak ich koszt to wydatek, na który wielu diabetyków nadal nie może sobie pozwolić.

Cała Polska biega - ty też możesz ! ZAPRASZAMY ! XX finał WOŚP
W końcu wysiłek, który biegacz wkłada w pokonanie dystansu i swoich ograniczeń, jest doceniany przez kibiców, często tych najbliższych, którzy wspierają w treningach i przygotowaniach. A gdyby tak poinformować o biegu większe grono znajomych, zachęcając do uczestnictwa w I frysztackim biegu ulicznym "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ".

REJESTRACJA od 15.00 - 8 stycznia plac św. FLORIANA - RYNEK
15.45 - rozgrzewka
16.00 - OSTRY :) start do I frysztackiego biegu ulicznego "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ"


Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP swoim biegiem, pomyśl o zbiórce. Poniżej kilka ważnych informacji, jak założyć własną zbiórkę.
1. Po zalogowaniu się jako Pomagacz na Siepomaga, wystarczy wejść na oficjalną stronę celu WOŚP-Gramy z pompą i kliknąć “Zbieraj”.
2. W opisie zbiórki warto poinformować o udziale w biegu “Policz się z cukrzycą” i motywacji, która skłoniła, by w ten sposób wesprzeć WOŚP.
3. Kwota zbiórki może być symboliczna. Jeśli uda się w ten sposób poinformować innych o idei biegu, będzie to największy sukces.
4. Link do zbiórki można przesłać do rodziny, znajomych, sąsiadów, kolegów z pracy. Jeśli popierają i doceniają to, co robi WOŚP, na pewno zechcą wesprzeć zbiórkę biegową (a może nawet sami pojawią się na starcie). Może 8 stycznia odwiedzi nas już mroźna zima, więc kibicować na zbiórce będzie cieplej niż na Placu Św. Floriana.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes