28 gru 2011

Plan XX finału WOŚP we Frysztaku. Zaczynamy biegiem, kończymy światełkiem do nieba.

Już jest oficjalny plan XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się we Frysztaku na placu św. Floriana. W tym roku jak zawsze na terenie naszej gminy od rana będą kwestować wolontariusze. XX finał jest rekordowy, zarejestrowaliśmy 39 wolontariuszy.
Trasa biegu liczy ok. 500 metrów długości. Mapa: geoportal.gov.pl
Kulminacja WOŚPowego święta rozpocznie się o 15.00 na rynku we Frysztaku. Zaczniemy na sportowo - I frysztackim biegiem ulicznym "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ". Możesz biec, truchtać, nawet przejść całą trasę, "nordic walkingowców" też serdecznie zapraszamy do udziału. Trasa biegu nie jest trudna, biegnie ulicami frysztackiego rynku i liczy ok 500 metrów - każdy powinien dać radę. W biegu oficjalnie będzie mogło wziąć udział 250 uczestników, którzy dostaną pamiątkowe dyplomy od SZTABU FRYSZTAK, liczy się czas rejestracji, która rozpocznie się o 15.00 na rynku.

Dodatkowo w czasie finału będzie można zakupić, wrzucając do puszki pieniądze ciekawe gadżety podarowane przez mieszkańców i przedsiębiorców z naszej gminy oraz przebadać swój poziom cukru.

Po biegu zaczniemy część muzyczno - rozrywkową. Zaśpiewają mieszkanki Gminy Frysztak. Po koncercie dziewczyn, na scenie pojawi się zespół DIGIRIDU z ROPCZYC to młody, ambitny zespół grający reggae, ska oraz rock z rozbudowaną sekcją dętą. Na zakończenie wystąpi zespół MORŻEBYĆ, który zaprezentuje na frysztackiej scenie szanty - muzykę żeglarzy.

XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej zakończy światełko do nieba, w tym roku sztab Frysztak przygotował pokaz latających lampionów (jeśli pogoda podczas XX finału pozwoli na zapalenie i puszczenie lampionów) i fajerwerki, które będą ostatnim punktem XX finału WOŚP. Już dziś zapraszamy do udziału w XX finale WOŚP.

Imprezę organizuje: Ziemia Frysztacka - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju przy którym działa SZTAB WOŚP FRYSZTAK
XX finał WOŚP honorowym patronatem objął Wójt Gminy Frysztak 
Współorganizatorami są: Biblioteka Publiczna we Frysztaku, Urząd Gminy, GOK, GOSiR, Zakład Komunalny,
Dobre anioły XX finału: Auto-Expres , Alt-Bud , Beta księgarnia, Latające lampiony, Mebel - System , Neo-design, Pizzeria Oliwka, Projekty budowlane – Józef Krok, Salmar, Scrollnet, Smarpol, Restauracja Floriańska
Patronat medialny: Frysztak24.pl oraz Strzyzow.tv

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes