11 sty 2011

Ponad 10 tysięcy na XIX finale WOŚP we Frysztaku

10 773, 16 złoty udało się zebrać podczas XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku. W tym roku kwestowano na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Pierwsi wolontariusze zjawili się w siedzibie sztabu już o godzinie 7.00 aby odebrać identyfikatory oraz puszki do kwestowania na rzecz WOŚP. Kwestowaliśmy w różnych miejscach naszej gminy, byliśmy również w gminie Wiśniowa.

Impreza na rynku rozpoczęła się o godzinie 14.00. Na frysztackiej scenie wystąpili: zespół muzyczny Allegro, Twierdzanie, Adro&Damo&Dj Firing, Dżidajla King, Neonovi, Niagara, Tesseraktus. W szczególności dziękujemy zespołom Neonovi i Teseraktus, którzy przez nasze organizacyjne niedociągnięcia, były zmuszone czekać ponad 2 godziny na swoje występy.

O godzinie 20.30 rozpoczął się finał we Frysztaku - Światełko do nieba w postaci przepięknego pokazu fajerwerków.

Organizatorzy dziękują:
GOKowi Frysztak, Zakładowi Komunalnemu za pomoc w przygotowaniu finału we Frysztaku. OSP Frysztak za pokazy w czasie finału oraz pomoc przy organizacji, OSP Gogołów, która również przez cały dzień pomagała sztabowi Frysztak. Panu Januszowi i zastępowi harcerzy za pomoc z zapleczem gastronomicznym. Danielowi za opiekę medyczną. Pracownikom GOSiRu w szczególności Panu Edwardowi za przygotowanie sceny na rynku. Panu Wójtowi gminy Frysztak za wsparcie finansowe XIX Finału WOŚP we Frysztaku. Panu Józefowi Krokowi za bezpłatne użyczenie pomieszczenia dla sztabu Frysztak.

Nie możemy zapomnieć o naszych sponsorach, to ludzie, którzy co roku bezinteresownie nam pomagają przekazując pieniądze na organizacje finału:
Lista Sponsorów:
P.W. WENTA, Delikatesy Centrum, Piekarnia Steczkowscy, Bank Spółdzielczy. "TARA" - Przedsiębiorstwo wielobranżowe, AUTO SZKOŁA - Toczek, "ER-ZET" Małecki Zygmunt, "ALTBUT" - Domy z drewna, "SMAR-POL" - Hurtownia olei "AUTO EXPRES" - wymiana oleju, "SALMAR" - Hurtownia motoryzacyjna, Restauracja "Floriańska", Pizzeria "OLIWKA"

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca którzy przekazali gadżety na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku, i wszystkim ludziom dobrego serca, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tegorocznego finału we Frysztaku
Zapraszamy wszystkich na przyszłoroczny finał oczywiście do Frysztaka na rynek.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Facebook Themes